SEYİRTEPE'Yİ KEŞFEDİN

HİKAYEMİZ

MUTLULUĞUN MANZARASI

Doğadan, insandan ve mutluluktan ilham alan, Karşıyaka'nın tepelerine konumlanan, İzmir'in eşsiz körfez manzarasına hakim Seyirtepe'de, lezzetli yemeklerimiz, güleryüzlü personelimiz ve  rahat atmosferimiz ile sizlere unutulmaz zamanlar vaat ediyoruz.

360  derecelik muhteşem deniz ve orman manzarasına sahip konumumuz, Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerini sunduğumuz restoranımız, unutulmaz düğünlere ev sahipliği yaptığımız, keyifli etkinlikleri ve başarılı iş organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz bahçe ve salonlarımız ile  benzersiz bir deneyim sunuyoruz.

RESTORANIMIZ

Neşeli sabah kahvaltılarından, damak çatlatan öğle ve akşam yemeklerine, günün her saatinde ziyaretçilerimizi ağırlayarak, sizlere zengin bir lezzet çeşitliliği sunmaya özen gösteriyoruz. Oval olarak tasarlanmış, aynı anda 1,000 kişye kadar hizmet veren restoranımız her yönden kesintisiz, kat yüksekliğince camlar ile çevrili, hayal bile edilemez görüş açısıyla her an muhteşem körfez manzarasının tadına varmanızı mümkün kılıyor.

Her mevsimin zenginliğini menüsüne yansıtan  lezzetlerimiz, Anadolu topraklarının bereketi ve zenginliği, dünya mutfaklarının çeşitliliği ile birleşerek Seyirtepe'nin eşsiz mutfak kültürünü yaratıyor, doğu ile batıyı, geçmiş ile bugünü aynı lezzetlerde buluşturuyor. Yetenekli şeflerimiz, yerel malzemenin ve mevsimselliğin önemini bilerek, bölgelerin lezzetlerini orijinal reçeteler ve modern sunumlar ile hazırlıyor.

Ziyaretçilerimiz için sıcak ve davetkar bir yemek deneyimi sunan seçkin menümüz ile sizleri yaz aylarında bol güneşli ve esintili terasımızda, kış aylarında ise camekânlı salonlarımızda ağırlıyoruz.

BAHÇE VE SALONLARIMIZ

Her yanı tabiatın güzellikleriyle çevrili, panoramik deniz ve dağ manzarasına, toplamda 4 bin kişi kapasiteye sahip sahip beş ayrı büyüleyici bahçemizde, sizleri yıllarca akıllardan çıkmayacak ve konuşulacak düğünler, kurumsal ve özel etkinlikler geçekleştiriyoruz. Uzman düğün ekibimiz ile birlikte  her gelin ve damadın rüyalarını süsleyen büyüleyici bir kır düğünü konseptini, bakmaya doyum olmayan bir manzara eşliğinde taçlandırıyoruz. İzmir'in tüm görsel mozaiğini sunan manzaraları ile Saklıvadi... Günbatımı... Gardenya... Melisa ve Asya bahçelerimizde, her boyuttaki düğün, nikah ve sünnet organizasyonlarına, lansman, basın toplantısı ve bayi toplantıları gibi kurumsal, doğum günleri, evlilik teklifi ve kokteyller gibi özel etkinliklere de mutlulukla ev sahipliği yapıyoruz.

Paylaşma kültürünü kendimize özgü bir konseptle sunduğumuz Seyirtepe'nin her köşesinde aile sıcaklığı hissini duymanız,  ayrıcalıklı ve unutulmaz bir deneyim yaşamanız için çalışıyoruz. Şehrin karmaşasından sıyrılmak, arkadaşlarınızla minik bir lezzet ve sohbet molası vermek, ailenizle birlikte keyifli bir yemek yemek ya da  İzmir'in nefes kesen manzarasına uzun uzun bakmak için Seyirtepe'ye gelmeniz yeterli.

Doğaananın binlerce yılda özenle oluşturduğu yeşil ve mavinin o hassas dengesini bozmayan Seyirtepe'de, parıldayan İzmir manzarasına karşı benzersiz bir yemek ve eğlence konseptini gönlünüzce yaşayacak, mutlu anılarla ayrılacaksınız.

DAHA FAZLASIGALERİ


DAHA FAZLA

Telefon: 0 850 777 0 232
Cep: 0 544 793 56 29
Adres: 7368/5 Sk. No: 15/D Postacılar Mah. Bayraklı
Eposta: [email protected]
COPYRIGHT © SEYİRTEPE İZMİR TÜM HAKLARI SAKLIDIR